Jeden z najwybitniejszych napastników w dziejach światowego futbolu odchodzi do PSG! Lionel Messi już nie jest kapitanem Barcelony!

Jeden z najwybitniejszych napastników w dziejach światowego futbolu odchodzi do PSG! Lionel Messi już nie jest kapitanem Barcelony!

Ruchy transferowe futbolowych drużyn w trakcie przerwy między rozgrywkami ligowymi z pewnością mogą się podobać. Lecz to, co mieliśmy przyjemność zobaczyć w trakcie letniego okienka transferowego zdziwiło wielu wielbicieli nożnej piłki. Większość piłkarskich kibiców była pewna, że Messi Lionel będzie reprezentantem Blaugrany do ostatnich dni swojej przygody z piłką nożną. Jednak pochodząca z Hiszpanii drużyna popadła w finansowe kłopoty i zawodnik Argentyny nie miał wyjścia, był zobligowany zmienić klub. wicemistrz ligi francuskiej okazał się klubem, który podjął decyzję, aby zatrudnić skrzydłowego argentyńskiej kadry. Klub z Francji zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi zachęcającą ofertę umowy, którą były już piłkarz Blaugrany podpisał. bez cienia wątpliwości przełomowy moment w dziejach światowej piłki nożnej i należy być tego świadomym. Kibice piłki nożnej teraz będą mieli okazję oglądać popisy Leo Messiego w lidze francuskiej. Z pewnością bardzo dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób Messi sobie poradzi w nowych warunkach. Argentyńczyk tworzył będzie tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe oraz Neymar Jr, co może zagwarantować wicemistrzowi Francji bardzo dużo trofeów.