Kontynuacja bardzo złej gry Legii z Warszawy w rozgrywkach naszej ligi! Górnik Zabrze ograł piłkarzy drużyny Legii wynikiem 1:0!

Bez najmniejszych wątpliwości w obecnie trwającym sezonie polskiej ligi Legia Warszawa radzi sobie słabo. gracze warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie polskiej Ekstraklasy i rozsądnie wziąć to pod uwagę, a w obecnej chwili zajmują pozycję w spadkowej strefie. Tragiczną serię zawodników Legii miało finalnie przerwać, jednakże i tym razem brakło szczęścia do tego, aby ugrać trzy punkty. Od pierwszych minut spotkania gracze z Zabrza wyglądali na świetnie przygotowanych i w pierwszej połowie Legia Warszawa nie potrafiła stawić im czoła. Po pierwszej połowie meczu gracze Górnika Zabrze wygrywali rezultatem 2:0 i wiele wskazywało na to, iż nadchodzi następna z kolei porażka Legii Warszawa. Jednak gracze Legii na starcie drugiej części meczu wzięli się do pracy i dali radę doprowadzić do remisu. Od tej chwili sympatycy piłkarscy zasiadający na stadionie mogli mieć nadzieje na niezwykłe emocje na koniec pojedynku.

I w rzeczywistości niesamowicie pasjonujące były końcowe minuty meczu. Przede wszystkim było to następstwem dyspozycji piłkarzy Górnika Zabrze, którzy w rozrachunku ostatecznym zwyciężyli to spotkanie. Trafienie dające wygraną strzelił na sam koniec Kubica Krzysztof, który potrafił wykorzystać świetne podanie w wykonaniu Janzy Erika. Swoją premierową bramkę po przenosinach do Ekstraklasy strzelił mistrz świata sprzed siedmiu lat, a więc Lukas Podolski i warto zdać sobie z tego faktu sprawę. Z całą pewnością była to bardzo wyjątkowa chwila dla tego zawodnika. Z kolei Legia z Warszawy poniosła klęskę 7 mecz pod rząd i obecnie plasuje się na siedemnastej lokacie w tabeli ligowej. To jest bardzo fatalny sezon, jak na aktualnego mistrza PKO Ekstraklasy i warto mieć to na uwadze. Jeśli zawodnicy warszawskiej Legii chcą wciąż rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej to powinni wrócić do najlepszej formy. Mistrz Polski w przeciwnym wypadku niespodziewanie zdegradowany zostanie do pierwszej ligi.