Markotny koniec podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana ze strony Rafała piosenka zbyt przeciętna na finałowy występ turnieju Eurowizji!

Markotny koniec podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana ze strony Rafała piosenka zbyt przeciętna na finałowy występ turnieju Eurowizji!

Dobrze być tego świadomym, iż Polska przeważnie nie wzbudzała zachwytu fanów muzyki w okresie zawodach Eurowizji. Naszego kraju najpotężniejszym rezultatem przeważnie jest zakwalifikowanie się do finału konkursu, w którym zdobywaliśmy dalekie pozycje. Rok temu Eurowizję odroczono, ponieważ nadeszła epidemia COVID-19, która sparaliżowała nie tylko Europę, lecz także cały świat. W odbywającej się w tym roku edycji reprezentantem naszego państwa w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał marzenie zauroczyć fanów muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Dużo publicystów nie było zachwyconych z wybrania reprezentanta Polski, jednakże w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda iż byliśmy zobligowani znowu rozstać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Brzozowski, który podczas turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie europejskiej widowni i z tego powodu wyeliminowany został na etapie półfinału 65. turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez wątpienia są już niesamowicie zamroczeni tego rodzaju rozrywką. Należy to rozumieć, iż "The Ride" a więc piosnka przedstawiona przez Brzozowskiego była naprawdę niespecjalna. W tym kawałku nie było nic ekscytującego, co może wprawić w zadowolenie europejską widownię. To jest kolejna edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie potrafi zakwalifikować się do finału. Bez kłopotu można dostrzec, że od paru lat dobieranie ambasadorów naszego kraju na konkurs Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Należy w takim wypadku mieć nadzieję na to, iż w przyszłych latach nasz ambasador będzie mógł dostać się do finałowego starcia o triumf w turnieju Eurowizji. W tym przypadku bardzo istotne jest to, żeby wziąć właściwego ambasadora, który będzie w stanie zachwycić europejską widownię. W przeciwnej sytuacji po raz kolejny nie zdołamy do finałowego starcia podczas konkursu Eurowizji.