Narodowa kadra Brazylii właśnie przypieczętowała awans do mundialu w Katarze! Piłkarze Brazylii mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa, gdyż zwyciężyli Kolumbię rezultatem jeden do zera!

Narodowa kadra Brazylii właśnie przypieczętowała awans do mundialu w Katarze! Piłkarze Brazylii mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa, gdyż zwyciężyli Kolumbię rezultatem jeden do zera!

Narodowa reprezentacja Brazylii jest jedną z najlepszych narodowych drużyn piłkarskich i futbolowi kibice z całego świata świetnie zdają sobie z tego sprawę. Raz po raz mamy okazję słyszeć o perspektywicznym chłopaku, który może mieć szansę na zrobienie gigantycznej futbolowej kariery i wywodzi się on akurat z kraju kawy. Kraj ten wypuścił na cały świat gigantyczną liczbę zawodników, którzy uszczęśliwiali oczy sympatyków piłki nożnej z całej Europy. Drużyna Brazylii ma niesamowicie mocny skład w tej chwili, który bez najmniejszych wątpliwości będzie w stanie powalczyć o złoty medal na mundialu w Katarze, które odbywać się będą w roku 2022. Piłkarze brazylijskiej narodowej reprezentacji w świetnym stylu przeszli przez zmagania kwalifikacyjne do mundialu i trzeba wziąć to pod uwagę. Wieczorem w czwartek mieli szansę przypieczętować sobie promocję na mistrzostwa świata, jednakże do tego potrzebowali triumfu z drużyną Kolumbii. W czwartkowy wieczór, jednakże do tego potrzebowali triumfu z kolumbijską narodową reprezentacją. Za sprawą tego, iż brazylijscy reprezentanci w świetnym stylu dali radę z tym przeciwnikiem świętować mogą ugranie awansu.

Narodowa reprezentacja Brazylii w aktualnie trwających zmaganiach kwalifikacyjnych do czempionatu światowego w Katarze tylko raz utraciła komplet punktów. To dokładnie w starciu z drużyną Kolumbii, które zostało zakończone rezultatem 0:0 to się wydarzyło. Przyszedł czas na pojedynek rewanżowy, w którym głównym faworytem kolejny raz byli piłkarze z Brazylii. Na obiekcie w Sao Paulo to starcie rozegrane zostało i Brazylijczycy byli mocno zdeterminowani, żeby ograć swoich oponentów. Finalnie brazylijscy piłkarze zdołali strzelić rozstrzygające trafienie, choć bardzo długo utrzymywał się na tablicy wynik remisowy. Trafienie, które przypieczętowało wygraną podczas tego starcia ustrzelił Paqueta, który dostał niesamowite zagranie od najlepszego gracza brazylijskiej reprezentacji narodowej Neymara. I w taki sposób kadra Brazylii stała się pierwszą kadrą z południowej Ameryki, która zapewniła sobie wyjazd na czempionat światowy w Katarze. Zmagania eliminacyjne są na finiszu i za chwilę będziemy znać pełny zbiór drużyn, które będą walczyć o puchar mistrzów świata i należy to przyznać.