Wspaniałe doznania w doliczonym czasie gry starcia z reprezentacją piłkarską Anglii! Damian Szymański ustrzelił bramkę i został herosem polskiej reprezentacji!

Wspaniałe doznania w doliczonym czasie gry starcia z reprezentacją piłkarską Anglii! Damian Szymański ustrzelił bramkę i został herosem polskiej reprezentacji!

Kadra Polska rozgrywająca starcia na Narodowym bywa bardzo trudna do pokonania i jesteśmy świadomi faktu od dłuższego czasu. Tracimy gole na tym placu gry rzeczywiście naprawdę rzadko i rozsądnie mieć świadomość tego, iż spora w tym zasługa futbolowych kibiców z naszego kraju. W dniu, kiedy Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła gracze naszej kadry dostają nadprogramowego zastrzyku energii. Zawodnicy selekcjonera Sousy w kwalifikacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze pokazują się do tej chwili solidnie, jednak ich dyspozycja jest daleka od perfekcji. Wieczorem w środę polskich reprezentantów czekał naprawdę ciężki test, jakim bez najmniejszych wątpliwości był mecz z angielską narodową drużyną. Każdy piłkarski sympatyk z Polski rozumiał to, jak ciężkim oponentem w historii meczów naszej drużyny narodowej są angielscy zawodnicy. Lecz w tym momencie nie można było sobie pozwolić na wahania, gdyż najistotniejsze było zgarnięcie maksymalnej liczby punktów.

Reprezentacja Polski przed tym starciem była odgórnie skazana na klęskę. Trzeba bez żadnych wątpliwości zwrócić uwagę na fakt, że zawodnicy Polski w wielu przypadkach naprawdę bardzo są w stanie się zmobilizować na starcia z o wiele silniejszymi. Podczas tego spotkania było identycznie i należy podkreślić, przez długi czas mogliśmy nawet twierdzić, iż nasza reprezentacja rywalizować by mogła o pełną pulę punktów z angielską kadrą. dla naszych reprezentantów było to naprawdę ciężkie spotkanie i z pewnością warto ich pochwalić za walkę do końca spotkania. Wydawać się mogło, iż to być może zakończenie marzeń o dobrym wyniku, w sytuacji, kiedy gola w osiemdziesiątej minucie ustrzelił Kane Harry. Kadra Polski do końca spotkania szukała możliwości do zdobycia gola i nie planowała odpuszczać. W dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia bramkę na wagę remisowego wyniku zdobył piłkarz AEK Ateny Szymański Damian. Z pewnością była to genialna okoliczność w przypadku tego młodocianego piłkarza. Reprezentacja piłkarska Polski w rozrachunku końcowym zdołała wywalczyć korzystny wynik na Stadionie Narodowym podczas spotkania z wicemistrzami Europy i dzięki temu nadal posiada naprawdę duże szanse na promocję do mistrzostw świata w Katarze.