Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie sezonu! Wielkie doznania a także zwycięstwo Hamiltona podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie sezonu! Wielkie doznania a także zwycięstwo Hamiltona podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

Do ostatecznego zakończenia trwającego obecnie sezonu F1 został jedynie jeden wyścig, a wielbiciele dyscyplin motorowych dalej nie dostali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. W wyścigach w F1 od bardzo dawna nie doszło do sytuacji, żeby zdobywcę mistrzowskiego tytułu poznać dopiero na koniec rozstrzygającego wyścigu sezonu. W tym kontekście sezon obecny jest na pewno fantastyczny. W tym sezonie tylko dwóch zawodników się liczyło w trakcie walki o tytuł mistrza świata i trzeba przyznać ten fakt. Oczywiście tutaj mowa o Hamiltonie ze stajni Mercedesa a także Verstappenie z zespołu RB Racing. W trwającym obecnie sezonie nadal panujący mistrz spotkał przeciwnika, który może mu dorównać. Podczas trwania podczas wyścigu w Arabii Saudyjskiej Hamilton Lewis miał możliwość, aby zrównać się liczbą punktów z holenderskim kierowcom i oczywiście ta misja mu się udała. Dzięki wynikom ostatniego wyścigu o wygraniu tytułu mistrza świata Formuły 1 decydować będzie ostatni wyścig dobiegającego ku końcowi sezonu.

Jazda dwóch zawodników podczas tego sezonu jest świetna i nie da się tego ukryć. Już na początku sezonu Ci dwaj zawodnicy stanowczo odskoczyli reszcie zawodników i udowodnili im, kto tak naprawdę może mieć nadzieję w rywalizacji o tytuł mistrzowski Formuły 1. Pozostali zawodnicy mieli możliwość wyłącznie myśleć nad tym który z tej dwójki ostatecznie sięgnie po tytuł mistrza świata oraz śledzić ich zmagania o zwycięstwa w kolejnych wyścigach. Należy w tym miejscu wziąć pod uwagę to, iż podczas tego sezonu było mnóstwo niezwykłych doznań i naprawdę często miały miejsce wypadki między tymi dwoma genialnymi zawodnikami. Mimo naprawdę wielkich emocji Ci dwaj kierowcy darzą się gigantycznym szacunkiem i zaznaczają, iż w decydującym wyścigu sezonu zwycięży najlepszy zawodnik. Dla każdego fana sportów motorowych fakt, że pojedynek o tytuł mistrza świata F1 rozwikła się dopiero w trakcie podczas wyścigu w Abu Dhabi jest bez najmniejszych wątpliwości niesamowity. Ostatni wyścig tego sezonu Formuły 1 może nam zapewnić wiele doznań i to nie podlega wątpliwości. Na końcowe rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma doskonałymi kierowcami pozostaje nam więc jedynie czekać.